Dansac

O nás

Dansac se zabývá vývojem, výrobou a marketingem produktů péče o stomie, které díky jedinečnosti produktů a zaměření se na specifický problém, umožňují zlepšení kvality života lidí se stomií a ošetřujícího personálu, který o stomie pečuje. To je naše poslání!

Společnost Dansac

Společnost Dansac

Dansac nabízí široké portfolio stomických pomůcek a doplňkového sortimentu. Stomické pomůcky jsou určeny lidem s chirurgicky vytvořeným vývodem ze střeva či močového měchýře. V sortimentu Dansac naleznete kvalitní a nejmodernější pomůcky pro kolostomiky, ileostomiky a urostomiky.

Dansac je mezinárodní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a marketingem produktů péče o stomie. Naše produkty se prodávají ve více než 30 zemích na celém světě a to prostřednictvím našich zastoupení a distributorů. Vyvážíme přibližně 94 % našich produktů.

Dansac byl založen vroce 1971 ve Fredensborgu v Dánsku, nyní je součástí společnosti Hollister, jejíž sídlo je situováno v Chicagu, státě Illinois, v USA. Dansac zaměstnává v současnosti více než 380 lidí v Dánsku a Hollister přibližně tři tisíce lidí po celém světě.

HARTMANN – RICO a.s.

Hartmann - Rico

Od roku 2011 je společnost HARTMANN – RICO a.s. distributorem stomických pomůcek Dansac v České republice.

Historie společnosti HARTMANN - RICO a.s. se datuje od prosince roku 1991. Do tehdejšího podniku Rico Veverská Bítýška vstoupil přední světový výrobce zdravotnických prostředků a hygienických výrobků – společnost Paul HARTMANN. Za deset let svého působení se HARTMANN - RICO a.s. stal největším českým výrobcem ve svém oboru, jedním z nejvýznamnějších distributorů a rovněž význačným exportérem.

HARTMANN pomáhá léčit. Partnerstvím, profesionalitou, srdcem.