O nás

O nás

Společnost Dansac

Naše poslání

Dansac není jen výrobce stomických pomůcek. Je srdcem komunity, která se již půl století věnuje zlepšování každodenního života lidí se stomií. Naše odborné znalosti slouží jako podpora těch, kteří to nejvíc potřebují.

Naše portfolio


Od špičkových stomických pomůcek po specializované doplňky. Každý produkt jsme navrhli s ohledem na maximální pohodlí lidí se stomií neboli stomiků. Naše know-how a řešení pro všechny typy stomií nabízíme ve více než 30 zemích světa.

Historie a současnost


Historie značky Dansac i naše cesta k pomoci lidem s potřebou umělého vývodu začala v roce 1971 v městečku Fredensborg v Dánsku. Dnes je Dansac součástí společnosti Hollister s centrálou v Chicagu v USA. Celosvětově zaměstnáváme více než 380 lidí v Dánsku a tři tisíce lidí ve společnosti Hollister.

Společnost Dansac

HARTMANN – RICO a.s.

Distribuce v České republice

Od roku 2011 je společnost HARTMANN – RICO a.s. naším oficiálním distributorem v České republice. S historií sahající do roku 1991, HARTMANN – RICO a.s. je předním českým výrobcem a distributorem zdravotnických pomůcek a materiálu. Naše partnerství tak dává nejvyšší smysl.

Sortiment, který společnost HARTMANN – RICO a.s. distribuuje můžete také zakoupit na HARTMANN DIRECT.

Spojte se s námi a zjistěte více

V Dansac věříme, že společně můžeme dosáhnout skutečné změny. Zveme vás, abyste se dozvěděli více o našem poslání, produktech a tom, jak můžeme společně zlepšit životy stomiků.

Hartmann - Rico