Žena vybírající oblečení v obchodě

Jak na správné oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně

Objevte svět oblečení a doplňků pro stomiky. Sestavili jsme pro vás praktické rady a stylové tipy, které vám pomohou cítit se pohodlně a sebejistě každý den.
Smějící se žena vybírající oblečení v obchodě
  1. Volné a pohodlné oblečení: Volnější oblečení je ideální volbou ve snaze zakrýt stomický sáček. Vybírat můžete z tunik, volných triček, šatů s řasením nebo vrstveným designem.
  2. Elastické a vysoké pasy: Kalhoty, sukně nebo šortky s elastickým pasem nebo vyšším pasem mohou pomoci zakrýt stomický sáček, a dokonce mu poskytovat podporu.
  3. Speciální stomické oblečení: Dnes máte díky široké nabídce na výběr z celé řady spodního prádla, pásů a krytů. Ty pomáhají zakrýt a podpořit stomický sáček.
  4. Vrstvení oblečení: Čím více vrstev budete na sobě mít, tím méně bude vidět obrys stomického sáčku.
  5. Úprava oblečení: Přidáním elastického pásu nebo kapsy pro sáček si můžete upravit své stávající oblečení, aby lépe vyhovovalo vaším potřebám.
  6. Speciální spodní prádlo: Společnosti vyrábějí speciálně navržené prádlo, které poskytuje pohodlí, podporu a diskrétnost.

Další rady a tipy

Pravidelně pro vás doplňujeme zajímavé a praktické články, aby se vám se stomií žilo snadno a bez obav. Všechny články najdete v sekci Život se stomií.